Kan jag ta över någon annans konto?

Enligt regel 4 i våra villkor är det inte tillåtet att överta ett konto.

Var denna artikel till hjälp?
35 av 67 tyckte detta var till hjälp
Har du fler frågor? Skicka en förfrågan