Mag ik het account van iemand anders overnemen?

Het overnemen van andere accounts is niet toegestaan, zoals staat beschreven in regel 4 van onze Spelregels.

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 34 van 66
Nog meer vragen? Een aanvraag indienen